Click aici »

Muncitori in constructii Austria

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, Austria
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
05-07-2018
Data actualizare
05-07-2018

Descrierea postului

RENTA CRED HR AGENCY TULCEA, agentie de plasare a fortei de munca in strainatate, cauta muncitori cu experienta in zidarie si dulgherie de minima 2 an, in domeniu.

Se lucreaza  minim 8 ore/zi, 40 de ore / saptamana cu posibilitatea de ore suplimentare, munca este in ture.

Pentru ce interesati, puteti complete un C.V. pe site-ul nostrum official www.angajarioriunde.ro sau daca doriti informatii suplimentare si programari pentru interviu ne puteti contacta la unul din numerele de telefon : 0746 600 559/ 0724 165 855/0767945193 sau puteti veni la sediul firmei din Tulcea, str. Pacii, bl. S2, sc. B, ap. 3.

Cerinte

- calificari de zidar sau schelari
- experienta minima 1 an
- cunoasterea limbii germane, engleze constitue avantaj
- masina personala

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul 10-14 euro net/ora.
Cazarea este contra cost 30 euro / saptamana, masa nu este asigurata.