Click aici »

Muncitori in agricultura

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
1500 EUR
Tara
Romania, United Kingdom
Bacau, Braila, Galati, Iasi, Suceava Bacau Braila Galati Iasi Suceava
Domeniile ofertei
Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
01-11-2009
Data actualizare
10-11-2009

Descrierea postului

In data de 7 si 8 noiembrie compania Johnnys Company organizeaza interviul \"FATA-N FATA cu Angajatorul\" din MAREA BRITANIE a companiei HAYGROVE LTD. Angajatorii vor prezenta in detalii conditiile de munca, dupa care va avea loc recrutarea viitorilor angajati la agricultura pentru Marea Britanie.

Compania Haygrove are la baza activitati de crestere: capsuni, zmeura, cirese, prune, plante si flori, angajeaza muncitori sezonieri anual peste 500 de candidati din tarile UE.

Interviul va avea loc La Galati pe 7 si 8 noiembrie in incinta Muzeului de Istorie(situat pe strada Domneasca nr.25 linga de Biserica Greaca ) incepind cu ora 10:30. Pentru participare la interviu nu se percepe nici-o taxa.

Candidatii selectati vor pleca in baza unui Permis de Munca (WORK PERMITS) eliberat de UK pe o perioada de 6 luni. Plecare va fi in Primavara (Aprilie,Mai). Munca este una grea ce necesita rabdare si multa vointa.(Cules capsuni)

Mai multe detalii pe pagina web a angajatorului www.haygrove.co.uk sau la tel: 0763289267-reprezentant in Romania, intre orele 09:00- 18:00.

Inscrierile obligatorii pentru interviu se pot face prin trimiterea unui CV sau telefonic: 0763289267.

Cerinte

Candidatul Ideal:
Persoana muncitoare, apt de munca.
Sociabil, pentru integrare in colectiv.
Fara antecedente penale.
Cunoasterea Limbei engleze nu este obligatorie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul : intre 200 - 500 lire pe saptamina.
Pice Work (la norma) sau
Time work (la ora) 5,85 Lire/ ora.