Click aici »

Muncitori fabrica

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Braila, Buzau, Chisinau, Focsani, Ilfov Braila Buzau Chisinau Focsani Ilfov
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
05-02-2018
Data actualizare
19-04-2018

Descrierea postului

Companie nationala lider in domeniul productiei si distributiei de carne de pasare, cu o experienta de peste 25 de ani in Romania.

Activitatea consta in efectuarea de interventii pe linia de productie respectand fluxul tehnologic.

Cerinte

Studii professionale,  studiile medii constituie avantaj
Disponibilitate de a lucra in ture de zi/noapte
Experienta minima in orice domeniu, constituie avantaj
Disponibilitate la program de lucru fix iar la nevoie lucru cu ore suplimentare platite
Bune abilitati practice
Atentie distributiva
Au prioritate cei care locuiesc in: Buzau, Ramnicu Sarat, Valenii de Munte, Urziceni, Faurei, Focsani, Mizil, Ianca, Ploiesti si locailtatile limitrofe orasului Buzau pana in 100 de Km si lucratori din Republica Moldova/Basarabia

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarizare atractiva in functie de experienta, bonuri de masa, etc

Trimite CV