Click aici »

Muncitori calificati si necalificati paleti

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Bucuresti, Ploiesti, Valenii de Munte Bucuresti Ploiesti Valenii de Munte
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Productie, Industrie
Data introducerii
25-10-2016
Data actualizare
21-01-2020

Descrierea postului

Nu se cer studii sau calificare!

Angajam muncitori calificati si necalificati pentru fabricarea si repararea paletilor din lemn.

Cerinte

Pentru acest post nu se cer studii sau calificare!

Se vor aprecia in mod deosebit: loialitatea, seriozitatea si profesionalismul.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se asigura salariu motivant in functie de calitatile individuale, bonuri de masa, transport gratuit, asigurari medicale si ambianta de lucru intr-un colectiv linistit.