Click aici »

Muncitori agricultura Olanda

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
1200 EUR
Tara
Romania, Netherlands,The
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
20-05-2019
Data actualizare
20-05-2019

Descrierea postului

Urgent! Recrutam personal in domeniul agricol in OLANDA. (Fara Taxa De Mediere)

Oferta:
- Experienta in agricultura(constituie un avantaj)
- Se lucreaza in agricultura la : -Recoltare/plantare zmeura
- Recoltare/plantare ardei
- Recoltare/plantare rosii
- Recoltare/sortare trandafiri si bujori
- Recoltare/plantare rubarba
- Ingrijire pomi
- Salarizare: 9,82 Euro brut/ ora ( Va ajutam in recuperarea taxelor!!! )
Sau in domeniul fermelor de porci ,vite sau capre (salariul este de 10 euro brut /ora)
- Ore lucrate: 38 de ore/saptamana +ore suplimentare
- Se lucreaza 6 zile pe saptamana cu 1 zile libera
- Cazarea este oferita de angajator contra cost:89 euro /saptamana cu toate cheltuielile incluse
- Asigurarea medicala: 23.60 Euro/saptamana
- Permis de categoria B (constituie un avantaj)

Aveti de platit doar transportul pana in Olanda si sa aveti la dumneavoastra bani de buzunar pentru 2 saptamani.

Pentru mai multe detalii asteptam sa ne contactati la nr de telefon : 0746600559 sau 0770972040 sau prin email: office@angajarioriunde.ro / contact@angajarioriunde.ro

Cerinte

- Experienta in agricultura (prezinta un avantaj)
- Se lucreaza in agricultura
- Cunstiinte engleza nivel minim preferabil
- Permis de sofer cat B (constituie un avantaj)

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Ocazia de a presta ore suplimentare in cadrul locului de munca de comun acord cu angajatorul