Click aici »

Muncitori agricultura, Olanda

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
1200 EUR
Tara
Netherlands,The
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
11-12-2017
Data actualizare
18-06-2018

Descrierea postului

Urgent! Culegator sparanghel Fara Taxa De Mediere
Muncitor trandafiri
Sortat cartofi
Taiat zmeura
Oferta:

-Salarizare: 9,59 Euro brut/ora (Va ajutam in recuperarea taxelor!!!)
-Ore lucrate: 40 de ore/saptamana + ore suplimentare
-Se lucreaza 5 zile pe saptamana cu 2 zile libere
-Cazarea este oferita de angajator contra cost: 78 euro /saptamana cu toate cheltuielile incluse
-Asigurarea medicala: 21,49 Euro/saptamana

Aveti de platit doar transportul pana in Olanda si sa aveti la dumneavoastra bani de buzunar pentru 2 saptamani

Cerinte

- Se cere experienta in agricultura (preferabil la cules sparanghe si alte munci agricole)
- Se lucreaza in agricultura la cules sparanghel
- Cunstiinte engleza nivel minim preferabil
- Permis de sofer preferabil

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Ocazia de a presta ore suplimentare in cadrul locului de munca de comun acord cu angajatorul

Trimite CV