Click aici »

Muncitor productie publicitara / necalificat

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
28-08-2015
Data actualizare
05-06-2020

Descrierea postului

Responsabilitati:
- supravegherea utilajului CNC in timpul functionarii acestuia;
- manipularea si depozitarea materialelor folosite in cele mai bune conditii;
- intretinerea utilajului CNC (curatare, gresare, aspirare, etc);
- controlul vizual al pieselor debitate;
- livrarea pieselor debitate la atelierele specificate in comanda

Cerinte

Cautam un coleg nou pentru departamentul de productie
Cum ar trebui sa fii, tu, persoana care se va integra perfect in echipa?

Sa fii pozitiv si sa iti placa sa lucrezi in echipa
Sa fii dispus sa inveti ? la noi in firma invatam si ne dezvoltam continuu
Sa fii organizat, implicat, sa iti placa sa muncesti
Sa fii atent la detalii, si sa fi indemanatic

Oferta (bonusuri, beneficii)

Colegi faini, pe care te poti baza
Salariu competitiv, program fix, L-V, 8-16.30
Multe de invatat si posibilitati de avansare ca operator utilaj cnc.