Click aici »

Muncitor necalificat

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Otopeni Otopeni
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
23-06-2020
Data actualizare
23-06-2020

Descrierea postului

- Activitati de asamblare a pieselor metalice din aluminiu in vederea realizarii produselor si accesoriilor pentru sistemele HVAC;
- Capacitatea de a lucra alaturi de coordonatorul de echipa pentru a oferi un nivel ridicat de suport.

Cerinte

- Responsabilitate;
- Seriozitate;
- Spirit de echipa;
- Abilitati de comunicare;
- Punctualitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu competitiv;
- Bonuri de masa;
- Transport asigurat la si de la locul de munca, rutele Ploiesti - Otopeni, Bucuresti (Mitropoliei) - Otopeni.

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul la adresa office@acp.ro . Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta intre orele 9:00-16:00 la numarul de telefon 0726 777 740.

Interviurile sunt organizate zilnic, de luni pana vineri, intre orele 12:00 - 14:00, cu programare in prealabil.

Multumim!

Trimite CV