Click aici »

Muncitor Necalificat Tamplarie

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design, Elevi/Studenti
Data introducerii
01-08-2008
Data actualizare
13-04-2009

Descrierea postului

- executarea de lucr?ri solicitate de c?tre superiorul ierarhic, ?inndu-se seama de documenta?ia pentru execu?ie  primit?;
- cunoa?terea, nsu?irea ?i participarea activ? la implementarea sistemului de management al organiza?iei, precum ?i a obiectivelor stabilite de conducere;
- participarea prevederilor sistemului de management al calit??ii;
- cunoa?terea , nsu?irea ?i participarea activ? la implementarea sistemului de management al organiza?iei, precum ?i a obiectivelor stabilite de conducere;
- participarea la instruirile organizate n cadrul firmei;
- respectarea prevederilor sistemului de management al calit??ii;
Responsabilit??i:
- responsabilitate direct?  pentru pentru ndeplinirea ntocmai a atribu?iilor ?i prevederilorsarcinilor de serviciu prezente n fi?a postului;

Cerinte

- minim studii obligatorii ?i/sau o ?coal? profesional?;
- manifetsarea unei atitudini civilizate n rela?iile cu colegii, superiorii ierarhici sau colaboratorii, iar prin atitudine ?i comportament sau ac?iuni ntreprinse s? nu se prejudicieze imaginea firmei;
-  nsu?iri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hot?rre, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiv?;
- calit??i psihice: spirit de observa?ie, rabdare, vitez? de reac?ie, capacitate de orientare n spa?iu, capacitate de comunicare;
- f?r? antecedente penale;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta se va discuta in timpul interviului.