Click aici »

Muncitor mentenanta spatii

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
12-08-2020
Data actualizare
12-08-2020

Descrierea postului

Mentenanta spatiilor, intretinerea si verificarea regulata a acestora si a sistemelor pentru ca toate sa functioneze corect si in limitele normale. Realizarea de lucrari de modernizare a anumitor spatii in functie de cerintele proprietarului sau a clientilor acestuia.

Cerinte

Sa fie responsabil, harnic, cu initiativa, punctual, dornic sa invete. Fiind o munca de intretinere si verificare a spatiilor ne dorim ca colegii nostrii sa fie minim capabili sa execute urmatoarele activitati: intretinere spatii verzi (tuns gazon), montat/demontat piese din lemn sau metalice, montat/demontat obiecte sanitare, montat/demontat pardoseli, executie zidarie din rigips si zugraveli, activitati de curatare a instalatiilor(sisteme de colectare a apelor pluviale, a luminatoarelor etc.).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu motivant achitat la timp, asigurare medicala privata dupa o perioada de 3 luni in cadrul societatii.