Click aici »

Muncitor in tamplarie cu sau fara experienta

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Targu Jiu Targu Jiu
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
24-06-2016
Data actualizare
04-09-2018

Descrierea postului

Aceste competente se pot dobandi la locul de munca, in cazul persoanelor fara experienta:
- interpretarea si executarea lucrarii conform cerintelor clientului
- executarea corecta a masuratorilor
- manipularea si tratarea profesionala a materiilor prime
- taierea pieselor la marimea si forma exacta
- asamblarea pieselor
- montarea feroneriei in piesa de tamplarie conform proiect
- premontarea si montarea corecta a tamplariei
- manipularea instrumentelor de lucru si utilajelor
- repararea/reconditionarea tamplariei
- executarea finisajelor, slefuire, chituire piese de tamplarie
- vopsirea, baituirea, lacuirea pieselor
- ambalarea tamplariei pentru transport

Cerinte

- studii: minim 10 clase (liceul reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu)
- permis de conducere cat. B (reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu)
- seriozitate si disponibilitate pentru colaborare pe termen lung

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu motivant, in functie de experienta si performante
- in cazul persoanelor fara experienta se asigura formarea la locul de munca
- posibilitatea reala de a avansa in timp, in functie de performante

Trimite CV