Click aici »

Muncitor in pardoseli/tamplarie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
400 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
25-11-2015
Data actualizare
25-11-2015
Confidential
expirat

Descrierea postului

muncitor cu minima experienta in montajul pardoselilor flotante de interior si exterior, a executiei si montajului de tamplarie/ structuri metalice

Cerinte

Lacatus mecanic cu experienta in domeniu confectiilor de tamplarie Aluminiu, PVC, pardoseli tehnice interioare si exterioare, etc.

Cerinte: Organizat, proactiv, cunoscator sisteme de tamplarie pentru confectie si montaj.

Scrisori de recomandare de la locurile de munca anterioare, posibilitatea de a lucra in provincie ocazional.