Click aici »

Muncitor in industria lemnului

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Rimnicu-Sarat Rimnicu-Sarat
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
22-08-2018
Data actualizare
22-10-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Productie
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Muncitor, de preferinta calificat in industria lemnului (tamplar). In cazul lipsei de calificare, muncitor dornic sa se califice, serios, stabil din punct de vedere profesional. Fara limita de varsta. Nu angajam pensionari.

Cerinte

De preferinta calificare.
Capacitate de subordonare, de atentie, dornic sa invete, capabil sa se integrezeze la locul de munca, sa comunice cu ceilalti angajati, capabil fizic sa ridice greutati de pana la 30 kg. Capabil sa respecte normele ssm, psi si mediu aduse la cunostinta.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Prima luna salariul brut 1900 lei, urmand o crestere proportionala cu cresterea capacitatii proprii de productie.

NU SE LUCREAZA 2 ZILE DE VINERI DIN LUNA, insa aceasta nu afecteaza salariul.