Click aici »

Muncitor calificat in constructii

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
06-04-2010
Data actualizare
06-04-2010

Descrierea postului

Se cauta personal cu experienta in placari cu polistiren, finisare cu vopsea texturata.

Cerinte

Persoane dinamice pentru care lucrul pe schela la inaltime sa nu fie o problema, sa nu consume alcool in timpul programului, sa faca fata stresului si programului prelungit, sa aiba experienta in placari cu polistiren si lucrul cu vopsea texturata.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract de munca, cazare pentru cei din afara bucurestiului, salariul platit o singura data pe luna.

Pentru mai multe detalii puteti suna la unul din numerele: 0727786475 sau 0769644518