Click aici »

Muncitor bucatarie - vase

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Restaurant
Data introducerii
15-12-2011
Data actualizare
15-12-2011
Confidential
expirat

Descrierea postului

Efectuarea curateniei si pastrarea ei conform normelor de igiena in spatiile aferente bucatariei;
Curatarea si igienizarea veselei si a altor echipamente;
Efectuarea de lucrari pregatitoare pentru activitatea de preparare a produselor culinare in cadrul bucatariei si a servirii acestora (curatarea si spalarea legumelor-fructelor, a vaselor in care se prepara produsele, a veselei si tacamurilor, tocatoare si altele).

Cerinte

Exeperienta pe un post similar constituie un avantaj.
Seriozitate, responsabilitate si stabilitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Hotel de 5 stele ce face pare din lantul hotelier cu cea mai mare acoperire din tara.
Doresti sa te dezvolti profesional intr-o companie aflata in plina dezvoltare (avand drept target:dublarea numarului de hoteluri in urmatorii 5 ani), intr-un mediu provocator si profesional si sa cresti impreuna cu compania?
Profilul tau personal corespunde cerintelor de mai jos?

Inseamna ca faci parte deja din echipa noastra.
Profilul candidatului ideal:
Abilitati de a relationare cu oameni, lucru in echipa.
Personalitate deschisa, puternica, valori stabile.
Dornic sa invete lucruri noi
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii.
Creativ, cu initiativa, optimist.

Oferta noastra include:

- salariu fix negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei.
- program de lucru: 8 ore
- bonusuri periodice in functie de performantele individuale si ale hotelului.
- facilitati acordate angajatilor in cadrul hotelurilor din lant.
- planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei.