Click aici »

Motostivuitorist Anglia

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Transport/Distributie, Achizitii/Logistica
Data introducerii
11-02-2013
Data actualizare
11-02-2013

Descrierea postului

Angajam motostivuitoristi pentru Marea Britanie la o ferma de asparagus.
Contractul de munca este pe 3 luni de zile cu posibilitate de prelungire ( nu se garanteaza insa ) pana la 6 luni ( perioada maxima conform permisului de munca ce da dreptul legal unei persoane sa munceasca in agricultura in Uk)

Cerinte

-Atestat motostivuitorist
-Engleza cel putin la nivel conversational
-respectarea contractului de munca
-Angajatul va munci pe motostivuitor insa va trebui sa faca si munci specifice agriculturii ( eventual cules, plantat etc )

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Plata la ora , sau norma , ore suplimentare
- cazare in campusul fermei