Click aici »

Motorist nave

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Navigatie, Industrie
Data introducerii
05-12-2017
Data actualizare
05-12-2017

Comvex Sa

» 3 joburi noi de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Executa lucrari speciale de exploatare, supraveghere, intretinere, revizie si reparare a instalatiilor si echipamentelor.

* participarea la pregatirea pentru punerea in functiune, exploatarea, intretinerea, revizia tehnica si remedierea cu mijloacelor bordului a defectiunilor la instalatiile tehnice din compartimentul masini si spatiile anexe;

* efectuarea sondajelor in tancurile de combustibil si lubrifianti si raportarea rezultatelor;

* cunoasterea masinilor, utilajelor, instalatiilor si aparatelelor de la locul de munca sau de care raspunde cat si a instructiunilor tehnice de exploatare si intretinere a acestora;

* utilizarea eficienta a mijloacelor, materialelor si instalatiilor din compartimentul masini de la bordul navei si raporteaza la comanda navei aparitia oricarei avarii.

Cerinte

* Studii: medii;

* Competente de bun cunoscator al practicii marinaresti;

* Cursuri de navigatie/certificat de capacitate;

* Persoana cu bune abilitati de planificare, organizare si comunicare;

* Experienta pe un post similar 3-5 ani.

Oferta (bonusuri, beneficii)

* Pachet salarial atractiv;

* Dezvoltarea profesionala si posibilitati de promovare.

Trimite CV