Montatori tamplarie pvc si aluminiu - cu experienta pt Belgia si Romania

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
1500 EUR
Tara
Romania, Belgium
Oras(e)
Bacau Bacau
Domeniile ofertei
Productie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
19-08-2020
Data actualizare
19-08-2020
Confidential
expirat

Descrierea postului

Montaj tamplarie PVC si Aluminiu

Cerinte

Activitatea se desfasoara alternativ 2 luni in Belgia si 2 luni in Romania - Bacau

- Experienta in montaj tamplarie pvc si aluminiu - minim 2 ani

- Carnet de conducere categoria B - minim 1 an

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

- Venit 1600 euro/luna pentru activitatea desfasurata in Belgia

- Venit minim gatantat 2500 ron net + tichete masa + remumeratie suplimentara in functie de realizarile echipei pentru activitatea din Romania

- Asigurare medicala privata de viata si sanatate
- Contract pe perioada nedeterminata