Click aici »

Montator

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Galati Galati
Domeniile ofertei
Productie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
05-01-2019
Data actualizare
05-01-2019

Descrierea postului

Efectuarea de montaje profesionale pentru gama de produse comercializate: usi de garaj, rulouri exterioare, automatizari porti, grilaje mobile, copertine retractabile, etc.

Cerinte

Cu sau fara experienta in domeniu.
Minima experienta in utilizarea sculelor necesare montajului.
Sa poata lucra pe scara/schela, la inaltime.
Abilitati de comunicare cu clientii.
Capacitate de organizare si planificare.
Persoana dinamica.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul minim pe economie la angajare, urmand in functie de implicarea personala si performanta, oferirea de bonusuri salariale dupa primele 3 luni de activitate.
Echipament de protectie.
Program flexibil.