Click aici »

Montator tamplarie PVC

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
01-07-2010
Data actualizare
10-11-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

Montator tamplarie PVC, usi de interior usi metalice,
- asigurarea in bune condi?ii a montajului ferestrelor din PVC si a usilor cu garantarea unei bune func?ionari;
- folosirea instrumentelor de lucru adecvate pentru fiecare tip de lucrare;
- asigurarea transportului n bune condi?ii a lucrarii la domiciliul clientului;
- ncasarea banilor de la client;
- predarea banilor ncasa?i catre departamentul de contabilitate;
- asigurarea semn?rii de c?tre client a documentelor (procesul de predare-primire a lucr?rii, a formularului de evaluare a calit??ii lucr?rii).

Cerinte

- absolvent studii medii (minim);
- carnet conducere categoria B (constituie avantaj);
- experienta in domeniul constituie avantaj;
- politicos cu clientii;
- domiciliul stabil in Iasi.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Dupa interviu.