Click aici »

Montator tamplarie pvc (termopane) si sisteme de umbrire

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
10-07-2018
Data actualizare
10-07-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Demontare tamplarie veche (lemn, cornier, pvc, aluminiu) si montare tamplarie pvc noua.
Se lucreaza cu scule de mana - masina de gaurit, rotopercutor, flex, surubelnita, boloboc etc.
Program flexibil in functie de necesitati.
Angajare cu carte de munca.

Cerinte

Abilitati de lucru cu sculele enumerate mai sus.
Disponibilitate pentru program prelungit.
Lucru in echipa.
Carnetul de conducere cat. B este un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Castiguri in functie de lucrari pe langa un salariu de baza care poate creste in functie de vechime / experienta.