Montator / tamplar cu experienta bucatarii / lambriu in Franta

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, France
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Industrie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
21-11-2017
Data actualizare
22-01-2018

Descrierea postului

Montator / tamplar cu experienta bucatarii / lambriu / parchet in Franta

Pentru societatea sa din Franta, unul din asociatii societatii Deco Meuble SRL cauta 2 persoane calificate cu experienta in amenajari interioare, astfel: doi tamplari - dulgheri montatori (pentru tamplarie, mobila, lambriu int. si ext.);

Puteti aplica aici pe site sau la fax 0248 234 192  sau email: deco_cv@yahoo.com

Cerinte

Cerinte
- experienta este absolut necesara pentru fiecare din  posturi
- permis de conducere si limba franceza nu sunt obligatorii dar reprezinta un plus (minim o persoana din aceasta echipa ar fi bine sa posede fie permis, fie franceza conversational sau macar incepator)lus.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Angajarea se face direct pe societatea din Franta;

Se ofera contract direct cu angajatorul francez determinat de lunga durata; conditiile de munca ca ale angajatilor francezi; ajutor din partea patronului in a va gasi cazare ieftina in zona.

Locul muncii, in zona S-V a Frantei (regiunile Toulouse / Bordeaux / Brive / Limoges).