Click aici »

Montator subansamble in Sanicoara, judetul Cluj

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Productie, Industrie
Data introducerii
20-05-2019
Data actualizare
22-03-2021

Chiorino Srl

» 1 job nou de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Confectionarea si imbinarea benzilor transportoare si a curelelor late de transmisie.

Cerinte

Montator Subansamble in Sanicoara, judetul Cluj
- cursuri de calificare in domeniul mecanic;
- cunostinte generale tehnice specifice in domeniului prelucrarii si imbinarii de benzi si curele de transmisie;
- cunostinte minime de limba engleza;
- cunostinte minime de operare PC;
- cunostinte minime de masurare cu EMM-urile din dotare;
- carnet de conducere auto - minim categoria B.

Comunicare: sunteti capabil/a sa comunicati clar si concis, atat in scris cat si verbal, si recunosti faptul ca pentru o buna comunicare trebuie sa stiti sa ascultati si sa extrageti informatia necesara.
Leadership: va asumati responsabilitatea de a atinge obiectivele impuse si luati initiativa fara ca sa vi-i se spuna ce trebuie sa faceti.
Orientare spre rezolvarea problemelor: sunteti capabil/a de a identifica si analiza o problema existenta/potentiala si gasiti solutii potrivite pentru fiecare situatie in parte.
Incredere: Va cunoasteti punctele tari si stiti de ce sunteti capabil si ce puteti realize.
Flexibilitate: va adaptati usor in functie de situatie si sunteti deschis catre noi idei si persoane.
Energetic/a: va place sa munciti si sunteti dispus/a sa investiti timp si efort pentru a va atinge obiectivele.
Lucrul in echipa: va place lucrul in echipa si de asemena puteti lucra indiviual
Initiativa

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv, bonuri de masa, abonament medical, bonus pentru atingerea obiectivelor.

Trimite CV