Montator schele, electromecanic, lacatus montator subansamble

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, Bulgaria, Moldova
Bucuresti, Calarasi, Ilfov, Piatra Neamt, Strainatate Bucuresti Calarasi Ilfov Piatra Neamt Strainatate
Domeniile ofertei
Inginerie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
03-07-2019
Data actualizare
03-07-2019

Descrierea postului

Candidatul ideal
Echipa tanara de montatori cautam colegi seriosi,responsabili, punctuali,cu permis categ B
Disponibilitate pt lucrul in santier si lucrul la inaltime

Cerinte

Se cere:
- cu sau fara experienta profesionala in montarea schelelor, nacelelor, platformelor autoridicatoare si bob-lift-urilor
- Asamblarea schelelor de lucru si a celor de siguranta;
- permis categoria B cu experienta