Click aici »

Montator PAL melaminat

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
500 EUR
Oras(e)
Baia-Mare Baia-Mare
Domeniile ofertei
Industrie, Productie
Data introducerii
14-06-2018
Data actualizare
14-10-2018

Descrierea postului

Fabrica de mobila Ghise Design angajeaza MONTATOR cu experienta in domeniul Mobilierului din PAL.
- Oferirea celor mai bune solutii tehnice privind asamblarea si montajul mobilierului si accesoriilor
- Participare activa pentru gasirea solutiilor de imbunatatire a gradului de satisfactie a clientilor
- Respectarea normelor privind activitatea de manipulare si montaj a produselor
Sediul firmei in Loc. Recea, Str. Stadionului nr. 8, Maramures

Cerinte

- Seriozitate, perseverenta, simtul detaliului
- Experienta in activitati de tamplarie, productie sau montaj mobila reprezinta un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si foarte bine pregatita caracterizata prin entuziasm si initiativa
- Pachet salarial format din: salariu motivant si bonusuri de performanta
- Dezvoltare profesionala prin cursuri de specialitate
- Oferim conditii de munca la standarde Europene
- Pachet salarial extrem de atractiv si de motivant
- Prime si pachete de sarbatori
- Transport gratuit dus-intors (Baia Mare-Fabrica Ghise Design)
- Training de specialitate
- Oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale