Click aici »

Montator mobilier

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Orastie Orastie
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
17-05-2016
Data actualizare
17-05-2016

Descrierea postului

Art Wood Company S.R.L., cu sediul in localitatea Aurel Vlaicu, judetul Hunedoara, angajeaza montatori mobilier cu experienta.
Posturi disponibile: 2.
Transportul din Orastie este asigurat de firma.
Pentru mai multe detalii, va rugam sa va prezentati la sediul firmei noastre din Aurel Vlaicu.

Cerinte

Experienta in domeniul productiei de mobilier, capacitatea de a lua masuratori corecte, de a monta mobilier dupa un proiect, capacitatea de a citi si intelege un proiect.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Transportul din Orastie pana in localitatea Aurel Vlaicu, este asigura de firma.