Click aici »

Montator echipamente electronice pe auto-camioane

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bistrita Bistrita
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
29-06-2016
Data actualizare
29-06-2016

Descrierea postului

Montator echipamente electronice (statii radio, antene, echipamente audio, echipamente pe taxi).

Cerinte

Constituie avantaj daca sunteti absolvent de scoala profesionala sau liceu electrotehnic.

Cerinte:
Seriozitate, respect si dorinta de a invata.
Sa cunoasca modul de lucru cu aparate electrice si mecanice si sa respecte NTSM.
Sa efectueze lucrarile de calitate si cu responsabilitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Angajare la program de lucru de 8h, respectiv de Luni-Vineri de la 9-17
Beneficii suplimentare in functie de rezultatele muncii.