Click aici »

Monatatori acoperisuri Olanda

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Netherlands,The
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
27-10-2016
Data actualizare
27-10-2016

Descrierea postului

Rentacred-HR Agency recruteaza candidati pentru postul de montator acoperisuri din cadrul unei comapanii din Olanda.

Descriere Job:
-Repararea si intretinerea acoperisului
-Instalarea unui nou acoperis
-Calcularea cantitatilor de material necesar
-Inlocuirea grinzilor deteriorate
-Pregatirea frontului de lucru
-Controlarea calitatii pe toate suprafata aplicata,imediat dupa aplicarea ei,cu remedierea imediata a eventualelor defecte.

Cerinte

Calificare profesionala
-Experienta de munca anterioara pe un post similar minim 2 ani.
-Cunostintele limbii engleze la nivel mediu/avansat.
-Se organizeaza interviu cu angajatorul telefonic sau pe skype.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Contract de munca pe perioada de 12 luni cu posibilitatea de prelungire.
-Salariu 1800 Euro/luna.
-Cazare asigurata gratuit.
-Asigurare medicala.