Click aici »

Model

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Deva Deva
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Altele
Data introducerii
13-12-2011
Data actualizare
13-12-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Model pentru magazin online cu vanzare imbracaminte .Se va poza cu tinute de ocazie, club, casual, office, etc.

Pozele vor fi publicate pe www.deepinvogue.ro pentru vanzarea produselor
Se pozeaza o data pe saptamana, in general in weekend sambata sau duminica.

In caz de nevoie se poate poza si in timpul saptamanii, in functie de aparitia colectiilor.

Sedinta foto dureaza aproximativ 4 ore.

Cerinte

Aspectul fizic este important !

Cautam o fata frumoasa si ingrijita, caruia ii place sa pozeze.
Inaltime peste 1,68 , masura S sau M

Fotogenica , trebuie sa fie foarte naturala in fata aparatului foto.
Culoarea parului nu conteaza.

Nu este obligatorie experienta.

Varsta intre 17 si 30 de ani
Domiciliul in Deva sau in orasele apropiate
Din pacate nu acceptam persoane cu parul tuns scurt.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Este o colaborare care va permite mentinerea unui alt job sau a facultatii, daca este cazul, deoarece se pozeaza in weekend, iar ca timp de lucru este relativ scurt.

Se plateste la sfarsitul fiecarei sedinte foto.