Click aici »

Merchandiser

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
18-02-2009
Data actualizare
18-02-2009

Descrierea postului

- Asigurarea existentei la raft a produselor noastre si prezentarea acestora clientilor.
- Realizarea rapoartelor de vanzari din magazine si prezentarea acestora directorului de vanzari.

Cerinte

Locatia joburilor disponibile la acest moment se afla in hypermarket-urile din zonele Colentina si Berceni.
Angajam, de asemenea, candidati pentru locatii similare in orasele BAIA MARE, DEVA, ORADEA, SATU MARE, SIBIU, PITESTI, TIMISOARA si SUCEAVA.
Azad Enterprises selecteaza candidati cu abilitati de comunicare, care sa dea dovada de angajament, confidentialitate si incredere.

Candidatii trebuie sa aiba capacitati foarte bune de organizare.
Experienta anterioara pe post similar poate fi considerata avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract individual de munca , salariu, activitate evaluata semestrial, bonuri de masa, decont transport local in comun.