Click aici »

Merchandiser - promoter departament electronic

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Brasov, Bucuresti, Constanta, Oradea, Timisoara Brasov Bucuresti Constanta Oradea Timisoara
Domeniile ofertei
Sampling/Merchandising, Elevi/Studenti, Comert
Data introducerii
30-11-2011
Data actualizare
22-01-2012

Descrierea postului

Raion televisori (Carrefour, Auchan, Selgros).

Responsabilitati:

-prezinta intr-un mod convingator avantajele/ functiile produselor promovate;
-Mentine o relatie civilizata cu reprezentantii magazinelor in care isi desfasoara activitatea.

Cerinte

Candidatul ideal:

- Seriozitate, constiinciozitate, responsabilitate, punctualitate;
- Abilitati de comunicare;
- Spirit de observatie, atentie la detalii;
- Orientare catre client;
- Experienta in domeniu si interes pentru electronic constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-salariu fix + bonus de performanta.