Click aici »

Merchandiser - Agent de promovare

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Sampling/Merchandising, Elevi/Studenti
Data introducerii
30-09-2014
Data actualizare
30-09-2014

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

* aranjarea si aprovizionarea produselor la raft
* asigurarea semnalizarii produselor la raft aflate in promotie;
* transmiterea comenzilor catre seful de vanzari;
* verificarea starii produselor expuse la raft;
* verificarea periodica a stocurilor din magazine
* mentinerea unei relatii civilizate cu reprezentantii magazinelor
* Diverse activitati de promovare ale produselor

Cerinte

* experienta intr-un post similar de minim 2 luni;
* flexibilitate si dorinta de invatare;
* fire comunicativa si simtul umorului.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Toate joburile sunt pe o perioada determinata de 2-3 luni, dupa care exista posibilitatea de a continua alaturi de minunata noastra echipa.