Click aici »

Menajera

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
250 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter
Data introducerii
10-04-2013
Data actualizare
11-04-2013

Descrierea postului

- Asigura menajul pentru o familie formata din 4 persoane: spalat, calcat, curatenie
- Locatia este in Pipera

Cerinte

Cum trebuie sa fie menajera:
- Persoana serioasa, loiala, cinstita
- Abilitati de comunicare
- Persoana foarte curata, meticuloasa, buna gospodina
- Persoana disciplinata, onesta, cu atentie la detalii;
- Discreta, constiincioasa, organizata si punctuala;
- Sa nu fure, sa nu minta, sa nu fie lipsita de buna crestere
- Preferabil din zonele limitrofe Piperei

Cum NU trebuie sa fie menajera:
- Lipsita de implicare
- Frustrata pentru ca trebuie sa munceasca ca femeie de serviciu
- Sa fure, pentru ca are de unde!
- Sa minta sau sa foloseasca trucuri pentru a nu veni la serviciu
- Sa aiba comportamente invechite si retrograde

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii Oferite:
Salariu fix 1200 lei primele 2 luni dupa care 1300 lei
Angajare cu acte legale, carte de munca
Decontare transport
Conditii de munca decente
Familie educata si cu un rationament sanatos

Va rugam sa aplicati doar daca indepliniti cerintele de mai sus. CV-urile care nu indeplinesc cerintele nu vor fi selectate.