Click aici »

Menajera

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter
Data introducerii
26-04-2016
Data actualizare
27-06-2016
Confidential
expirat

Descrierea postului

Curatarea si dezinfectarea diferitelor spatii, saloane, incaperi sanitare, cabinete de consultatii, sali de interventie, etc.
Curatenia uzuala si intretinerea ordinii, inclusiv pe coridoare, pe scari, in curtile interioare, etc.
Sa curete spatii mari folosind aspiratoare, sa spele toate tipurile de ferestre si alte suprafete de sticla cu solutii de curatare, sa dezasambleze piese pentru a fi curatate, daca este necesar;
Respecta si asigura conformitatea cu normele de asepsie si antisepsie si planual anual privind supravegherea si controlul infectiilor nosocomiale;
Respecta etapele pentru curatarea si dezinfectarea suprafetelor murdare conform protocoalelor;
Pregateste materialele pentru curatenie;
Utilizeaza adecvat echipamentul de curatenie si raspunde de utilizarea si buna functionare a echipamentului din dotare. Respecta normele de pastrare a materialelor de curatenie si modul corect de depozitare a acestora;

Cerinte

Experienta anterioara intr-o pozitie similara poate constitui avantaj;
Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Atentie la detalii;
Studii liceale finalizate;
Disponibilitatea de a lucra in 2 ture zi;
Disponibilitate de a lucra o sambata pe luna.