Click aici »

Menajera interna

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
350 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter
Data introducerii
11-11-2014
Data actualizare
11-11-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 5 ani experienta in domeniul Menaj/Babysitter
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Menajul complet in regim intern pt.o familie de 4 adulti in vila cu curte zona Bucur Obor-Colentina.

Cerinte

Experienta de minim 5 ani in menaj in vile si ingrijire varstnici, persoana de mare incredere, harnica, organizata si eficienta, obligatoriu cu recomandari, adeverinta medicala si cazier.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Cazare si masa asigurate de angajator, cate 2 zile libere la 2 saptamani.