Click aici »

Menajera Hotel Italia

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
750 EUR
Tara
Romania, Italy
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter
Data introducerii
02-04-2014
Data actualizare
02-04-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Oferta munca in Italia, menajera hotel in retea hoteliera italiana, 750 euro net pe luna, 8 ore la zi, minim 5 luni, cazare asigurata, inceput contract 01,05,2014. Trimiteti CVul per l.staver@realjob-deu.de sau sunati 004915171153733

Cerinte

Nu este necesara experienta in domeniu, interviul se desfasoara in Romania

Oferta (bonusuri, beneficii)

Cazarea, perspectiva angajarii pe termen lung