Click aici »

Menajer/ a in Belgia

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
500 EUR
Alt Oras, Cluj-Napoca, Constanta, Hunedoara, Strainatate Alt Oras Cluj-Napoca Constanta Hunedoara Strainatate
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter
Data introducerii
22-07-2010
Data actualizare
22-07-2010

Descrierea postului

Selectionam o domnisoara/doamna responsabila, muncitoare pentru curatenie in birourile unei firme din La Louviere ? Belgia. De asemenea, de cateva ori pe saptamana va ingriji un baietel in varsta de un an, timp de doua-trei ore pe zi.

Cerinte

- persoana serioasa, de incredere;
- fara probleme de sanatate;
- optimista si echilibrata, apta de a invata si pune in practica regulile specifice;
- preferabil, dar nu obligatoriu, cunostinte minime de limba italiana;
- disponibila pe termen lung;
- plecarea imediata, dupa interviul telefonic cu angajatorul.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- cazare, masa asigurate;
- salariu lunar net 500-600 euro;
- transportul platit de angajator.