Click aici »

Medici specialisti

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
4000 EUR
Tara
France
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
23-06-2009
Data actualizare
23-06-2009

Descrierea postului

Posturile se afla pe tot teritoriul Frantei, in sistemul public si/sau privat. Contracte nedeterminate. Salarii occidentale, in functie de experienta si cu evolutie rapida. Posibilitate de prime si avantaje (asigurare medicala, tichete restaurant, etc)
Specialitati cautate: ATI, CARDIOLOG, MEDICINA MUNCII, RADIOLOG, GERIATRU, PSIHIATRU, MEDICINA DE RECUPERARE, UROLOG, NEFROLOG, PEDIATRU, PNEUMOLOG, KINETOTERAPEUT, etc.

Cerinte

Sunteti in posesia diplomei de specialist si aveti, eventual, si experienta in domeniu.
Aveti certificatul de conformitate (in curs de obtinere)
Aveti nivel mediu sau avansat de limba franceza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarii occidentale, contracte nedeterminate, asistenta pe durata demersurilor legale in Franta.