Click aici »

Medici Germania

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Tara
Germany
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
16-07-2008
Data actualizare
16-07-2008

Descrierea postului

Casablanca Services recruteaza pentru clinici private din Germania:

MEDICI
MEDICINA GENERALA,
INTERNE, PEDIATRIE, PSIHIATRIE, ANESTEZIE, CHIRURGIE, NEUROLOGIE SI
ORTOPEDIE, GINECOLOGIE, OFTALMOLOGIE, DERMATOLOGIE, GASTROENTEROLOGIE, CARDIOLOGIE, PNEUMOLOGIE, RADIOLOGIE

Cerinte

Diploma de licenta a Facultatii de Medicina
- Diploma de specializare pe domeniu de activitate
- 3 ani de experienta pe specializare
- Limba germana - nivel mediu
Persoanele selectate vor fi invitate sa participe la un interviu cu angajatorul, la clinica din Germania.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Durata contractului: perioada nedeterminata
- Salariul anual brut: incepand cu 55.000 Euro
- Programul de lucru: 40 ore/saptamana + orele de garda
- Concediul anual: 30 zile /an
- Orele suplimentare se indexeaza conform legislatiei germane in vigoare
- Oportunitatea de dezvoltare intr-un mediu profesional