Click aici »

Medici Germania

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Arad, Baia-Mare, Bucuresti, Cluj-Napoca, Timisoara Arad Baia-Mare Bucuresti Cluj-Napoca Timisoara
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
21-07-2010
Data actualizare
21-07-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

S.C. \"Casablanca Services\" S.R.L. cauta medici rezidenti pentru germania.

Mai cautam 4 absolventi dornici de un rezidentiat pe medicina de urgenta

Informatii la numarul de telefon sau pe site.

Cerinte

- Diploma de licenta a Facultatii de Medicina
- Diploma de specializare pe domeniu de activitate
- 2-3 ani de experienta pe specializare
- Limba germana - nivel mediu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Durata contractului: perioada nedeterminata
- Salariul anual brut : incepand cu 55.000 Euro
- Programul de lucru : 40 ore/saptamana + orele de garda
- Concediul anual: 30 zile /an
- Orele suplimentare se indexeaza conform legislatiei germane in vigoare.