Click aici »

Medici dentisti

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bacau Bacau
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
07-07-2011
Data actualizare
07-07-2011

Descrierea postului

Clinica stomatologica din Bacau angajeaza medici dentisti cu sau fara experienta in conditii foarte avantajoase.

Firma este intr-o continua expansiune.
Daca doriti sa faceti parte din echipa noastra, nu ezitati sa ne contactati.

Persoana de contact Dascalu Gabriel.

Cerinte

Medici dentisti cu sau fara experienta.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Se asigura gratuit locuinta de serviciu;
-Formare profesionala pentru cei fara experienta (sansa de a invata de la medici cu experienta care si in perioada de criza sunt foarte solicitati)
-Pentru cei cu experienta, posibilitatea castigarii unor venituri substantiale sub un brand consacrat.
-Flux garantat de pacienti (societatea este numarul 1 pe judetul Bacau si are o adresabilitate mare din partea pacientilor).