Click aici »

Medic

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Iasi, Timisoara Bucuresti Cluj-Napoca Constanta Iasi Timisoara
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
27-10-2011
Data actualizare
27-10-2011

Descrierea postului

Esti tanar?
Esti medic rezident sau specialist?
Iti doresti sa devii un nume la nivel national?
Iti doresti sa fii cunoscut si cautat de pacientii din zona in care iti desfasori activitatea?

Cerinte

Provocare: informarea si educarea pacientilor din Romania prin intermediul articolelor de specialitate scrise sau avizate de tine.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

1. tema articolelor de specialitate va fi agreata de comun acord;
2. vei putea scrie oricate articole iti doresti;
3. articolul va fi insotit de numele tau;
4. numele tau va aparea alaturi de nume importante din lumea medicala romaneasca;
5. articolele cu cel mai mare numar de voturi vor fi inscrise intr-un concurs national (ce va avea loc trimestrial) de selectie a 'Celui mai bun comunicator medic in online'. Medicul premiat va fi anuntat la nivel national.