Click aici »

Medic veterinar

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
09-05-2016
Data actualizare
09-05-2016

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in domeniul Sanatate
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Cabinetul e dotat cu tot ce este necesar unei bune functionari. Fiind in comuna sunt fel de fel de animalute si de companie, si de curte.

Cerinte

Medicul trebuie sa fie comunicativ, convingator in relatia cu clientii in asa fel incat acestia sa aiba incredere in el. De asemenea se vor face deplasari la domiciliul clientilor la solicitarea acestora. Medicul trebuie sa fie punctual si sa respecte programul.