Click aici »

Medic veterinar

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Agricultura/Silvicultura, Sanatate
Data introducerii
31-07-2014
Data actualizare
31-07-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

examineaza si urmareste starea de sanatate a gainilor din ferma
organizeaza, verifica si ia decizii in coordonarea fermei de pasari
este in permanenta legatura cu autoritatile in vederea raportarilor legale si a respectarilor regulilor de bunastare a animalelor
realizeaza impreuna cu directorul general planificarea efectivelor de pasari

Cerinte

absolvent al Facultatii de Medicina Veterinara
experienta in domeniu minim 3 ani
drept de libera practica a medicinei veterinare in Romania
cunoasterea procedurilor chirurgicale specifice
disponibilitate pentru deplasari in strainatate
cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat
abilitatea de a conduce o echipa de suport intr- un mediu dinamic
abilitatea de a organiza si execute proceduri de lucru
rezistenta la stres
cunoasterea legislatiei din Romania referitoare la drepturile animalelor
carnet de conducere cat B

Oferta (bonusuri, beneficii)

salar
bonus lunar si anual in functie de realizari
masina
carburant in valoare de 500 ron.
posibilitate de a locui in incinta fermei.