Click aici »

Medic veterinar si Inginer zootehnist

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bacau Bacau
Domeniile ofertei
Sanatate, Inginerie, Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
13-04-2017
Data actualizare
19-02-2018

Descrierea postului

Asigura desfasurarea activitatii sanitar-veterinare in cadrul fermei, respectiv functionarea procesului de crestere a suinelor conform prevederilor legale in vigoare si respectarea procedurilor interne de lucru.

Cerinte

Medic veterinar ferma de productie
- absolvent al Facultatii de Medicina veterinara
- fara experinta anterioara de lucru, experienta de lucru intr-o ferma de reproductie si crestere a suinelor reprezinta un avantaj
- disponibilitate de a lucra in ferma
- abilitati bune de planificare, organizare si prioritizare
- capacitate de comunicare si de a lucra in echipa

Inginer zootehnist
- absolvent al Facultatii de Zootehnie

Tehnician veterinar
- studii de specialitate,
- experienta in domenu

Locurile de munca sint in judetul Bacau.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
- salariu atractiv
- tichete de masa
- posibilitatea de a lucra si dezvolta profesional intr-o societate care pune accentul pe respect si profesionalism