Medic veterinar - reprezentant de vanzari regiunea Constanta - Tulcea

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Constanta, Fetesti, Mangalia, Medgidia, Tulcea Constanta Fetesti Mangalia Medgidia Tulcea
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
29-11-2011
Data actualizare
29-11-2011

Descrierea postului

Acoperirea zonei pentru care a fost angajat, vizite la clien?i, participarea la diferite simpozioane, prelu?ri comenzi de la client, disponibilitate pentru deplas?ri Ón ?ar? ?i str?in?tate.

Cerinte

? Absolvent al Facultatii de Medicina Veterinara
? Experien?a anterioar? in vanzari constituie un avantaj
? Persoan? dinamic?, responsabil?, optimist?, cu atitudine pozitiv?
? Cuno?tin?e de limba englez? si operare PC
? Carnet de conducere categoria B , cu minimum un an experienta
? Dorinta de a face o cariera in vanzari de specialitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se va discuta la interviu.