Click aici »

Medic stomatolog - stomatologie pentru copii

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
29-05-2008
Data actualizare
29-05-2008

Descrierea postului

Activitati specifice stomatologiei pentru copii.

Cerinte

Minim 2 ani experienta in stomatologie
Competenta in pedodontie constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se asigura specializare la locul de munca, precum si accesul la cele mai noi tehnologii in domeniul stomatologiei pentru copii (cum ar fi inhalosedare cu protoxid de azot).

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV la adresa de email: clinica.dentalmed@gmail.com sau contact@dental-med.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Pentru mai multe detalii despre Clinica DentalMed, va rugam sa accesati adresa de web: www.dental-med.ro