Click aici »

Medic specialist reumatolog

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Tara
Romania, Israel, Moldova
Oras(e)
Alba Iulia Alba Iulia
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
30-09-2012
Data actualizare
11-01-2020

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Sanatate
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

PUNCT DE LUCRU BRAGADIRU-macar 1 zi/saptamana=Examene si tratamente de specialitate, toate varstele, in contract cu casmb

Cerinte

Competenta, persoana linistita, dornica de perfectionare continuua, relatii bune cu pacientii si colegii

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu bun, negociabil, bonuri de masa si cadou