Click aici »

Medic specialist ortodontie

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
04-02-2010
Data actualizare
06-04-2010

Descrierea postului

Centrul Medical Nova Srl - angajeaza medic specialist in ORTODONTIE care :

- sa realizeze consultatiile si examenele de specialitate indicand tratamentele specifice;
- sa execute interventii adecvate specialitatii;
- sa respectae si sa aplice normele de etica si deontologie profesionala;
-sa respecte prevederile legale in vigoare si regulamentele interne referitoare la acordarea serviciilor
medicale.

Cerinte

Cerinte :

- Medic Specialist sau Primar in specialitatea ORTODONTIE;
- Orientare spre nevoile pacientului.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariul se va negocia in urma interviului in functie de aptitudinile si nivelul profesional al angajatului.