Click aici »

Medic specialist ORL

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Alexandria, Bucuresti, Giurgiu, Ilfov Alexandria Bucuresti Giurgiu Ilfov
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
14-10-2014
Data actualizare
21-01-2020

Descrierea postului

Centru medical de specialitate "Prain" -Punct de lucru ORAS BRAGADIRU,la 10 km,de Bucuresti,dar cu activitate operatorie,endoscopie-fibroscopie,la BUCURESTI= spital si ambulator, asigura pt. toate varstele examene si tratamente ORL, inclusiv chirurgicale, testare auz si protezare auditiva simpla inclusiv fixeaza chirurgical proteza Baha, tratamentul modern al vertijului cu dispozitivul Thera Band, initusului, sforaitului cu radifrecventa, tratament chirurgical endoscopic cu aparatul Storz, fizioterapie in sfera ORL, psiho-logopedie
chirurgie reconstructiva protetica (optional) cu silicon, implante din titaniu, magneti, in cazuri de pierderi mari de substanta, cand nu se mai poate interveni prin metode chirurgicale obisnuite, in malformatii congenitale, accidente, tumori beni sau maligne.

Scopul = redarea infatisarii normale.

Centrul are o echipa importanta de medici tineri cu inalta pregatire la standarde internationale = ATI, recuperare, alergologie, dermatologie, cardiologie, psiho-logopedie, audiologie.

Cerinte

Medic ORL - Toate nivelele de pregatire, chiar si pensionari, dornici de munca in echipa, cooperanti, performanti, operatori PC, cunoscatori engleza, s.a.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu bun, negociabil si bonuri de masa si cadou